photo_2016-10-26_15-18-37

قوانین سایت

با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی

  1. جهت سهولت در انتخاب ملک به صورت غیر حضوری توسط شما مشتریان عزیز هر ملک ثبت شده دارای عنوان و یک کد میباشد
  2. جهت بازدید ملک با شماره تلفن های ثبت شده در سایت املاک ۳۰۰ تماس حاصل فرمایید و کد ملک مورد نظر را عنوان کنید.
  3. جهت سهولت شما مالکین محترم که ملکی برای عرضه به بازار مسکن دارید فرم های اختصاصی در قسمت ثبت ملک وجود دارد. لذا از شما خواهشمندیم با دقت فرم پیشنهادی را پر کرده و حدالمقدور چندین عکس را در قسمت مشخص شده قرار دهید و ارسال نمایید.
  4. قیمت های موجود در سایت بعد از مشاوره گرفتن با کارشناسان املاک ۳۰۰ در سایت قرار خواهند گرفت تا از قیمت های غیر کارشناسی شده جلوگیری شود.
  5. با توجه به اینکه معرفی ملک به املاک ۳۰۰ به دو صورت حضوری (مراجعه به دفتر املاک ۳۰۰) و غیر حضوری (از طریق مراجعه به وب سایت) می باشد. لذا مسئولیت مغایرت ویژگی های ملک و آنچه در سایت نمایش داد می شود با معرفی کننده خواهد بود.
  6. جهت عدم مراجعه افراد بدون هماهنگی با مشاورین املاک ۳۰۰ آدرس دقیق و شماره تماس مالکین محترم و مستأجرین حاضر در ملک آگهی شده در سایت غیر قابل نمایش می باشند. لذا از بازدیدبدون هماهنگی املاک ۳۰۰ خودداری فرمایید.
  7.  کلیه خدمات سایت املاک “www.amlak300.ir”  ۳۰۰برای ثبت و درخواست ملک رایگان می باشد. اما فرایند های خرید ، فروش و رهن و اجاره پس از انتخاب ملک، بازدید حضوری خریدار یا مستأجر یا نماینده قانوی ایشان و زیر نظر اتّحادیه املاک اهواز انجام می شود. بدین ترتیب امکان خرید اینترنتی ملک و یا رهن و اجاره آن در سایت املاک ۳۰۰ وجود ندارد.